Andy Warhol - Querelle

Andy Warhol - Querelle kopen? Bied vanaf 650!

Andy Warhol - Querelle

Verkoopprijs: € 598,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  stephanokker
FA. (3)

8 verkochte items
  • Andy Warhol (1928-1987)
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst118 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Poster van Andy Warhol welke handgesigneerd is door Andy Warhol zelf, rechts midden. Het werk verkeerd in goede conditie en is fraai ingelijst met passepartout.

De poster is hand gesigneerd door Andy Warhol en daarnaast nieuw ingelijst

Dit item is verkocht voor 598,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-12-2020 om 21:20
Eindtijd:14-01-2021 om 16:15

Biedingen (1):

pimart
14 jan. / 16:04
€ 520