Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965

Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!
Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1965
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen14.5 cm x 22 cm (h x b)
Lijst48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gelegenheidswerk van Andy Warhol (1928 - 1987) uit 1965.
Warhol heeft een offset litho van de S & G stamps gemaakt in een editie van 300. Sommige daarvan zijn gesigneerd en genummerd. Er waren ook 6000 gevouwen exemplaren die verstuurd werden als aankondiging van een Warhol tentoonstelling in het Institute of Contemporary Art in Philadelphia in 1965. (catalogue Raisonné 1962 - 1987, pagina 57, nummer II.9)
Dit kunstwerk is een echt velletje S & H Stamps dat bij een opening  of andere signeer sessie van Warhol is gesigneerd. Het komt uit een betrouwbare bron/ verzamelaar die via Kunstveiling zijn werk verkoopt.
Formaat velletje is 14,5 x 22 cm. Lijst is 48 x 58 cm.
wordt aangetekend verzonden.

Andy Warhol (1928-1987)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Smoke
FA. (18)

166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
58 cm
48 cm
22 cm
14.5 cm
Sluit over 3d 14u 57m 13s
Openingsbod€ 695
ObjectlocatieMuiden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:30-09-2022 om 13:10
Eindtijd:09-10-2022 om 22:02