Ank Overweel - Geen titel

Ank Overweel - Geen titel kopen? Bied vanaf 9!

Ank Overweel - Geen titel

Verkoopprijs: € 10,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Ank Overweel - Geen titel kopen? Bied vanaf 9!Ank Overweel - Geen titel kopen? Bied vanaf 9!Ank Overweel - Geen titel kopen? Bied vanaf 9!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (7)

80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ank Overweel (1943)
DragerKarton
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Surrealistische voorstelling komt uit de nalatenschap van de kunstenares
Op de achterkant staat nog iets geschreven? (zie foto's)

Het werk verkeert in zeer goede staat (zie foto's)

Dit item is verkocht voor 10,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-08-2020 om 12:28
Eindtijd:15-08-2020 om 19:13

Biedingen (1):

HollandArtBook
2 aug. / 07:52
€ 9