Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Corneille - Ingelijste litho: Les jeux de l'été - 1983
Eugène Brands - Sunset - Gouache 1971 - prachtig ingelijst
Corneille - sans titre VII( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2013 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Gesigneerde print door Ann Veronica Janssens | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.