Annemarie Petri - Ets "Atlantis" - Verkocht

Annemarie Petri - Ets "Atlantis" kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Annemarie Petri - Ets "Atlantis" kopen? Bied vanaf 10!Annemarie Petri - Ets "Atlantis" kopen? Bied vanaf 10!Annemarie Petri - Ets "Atlantis" kopen? Bied vanaf 10!Annemarie Petri - Ets "Atlantis" kopen? Bied vanaf 10!
  • Annemarie Petri (1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Ets
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 54.5 x 47 cm (h x b)
Passe-partout 60 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 7/10
Ets van Annemarie Petri, gesigneerd, getiteld gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending alleen zonder passe-partout, in koker, 10 euro, aangetekend 12,30
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 11,20
Naar Duitsland € 12,10
Europese Unie € 17,50

Annemarie Petri (1965)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Cello1
1404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
55 cm
60 cm
47 cm
54.5 cm