5. Annemarie Petri

Annemarie Petri (1965)

1 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Annemarie PETRI (Den Haag 1965)

Annemarie Petri - Ets "Het park 3" kopen? Bied vanaf 25!

Annemarie Petri - Ets "Het park 3"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:04

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout