Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
  • Antoinette van Hoytema (1875-1967)
Jaartal1956
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
Lijst52 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi stilleven van Antoinette van Hoytema.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (1956) rechtsonder, in nette houten lijst.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 52cm (incl. lijst), 55cm x 45cm (doek)

Antoinette Agathe van Hoytema (Delft 1875 - Den Haag 1967)

Leerling van "Kunstoefening" te Arnhem en van H.P. Bremmer.  Zij woonde en werkte in Brummen tot 1905, daarna in Scheveningen en Den Haag.  Zij maakte reizen door Italië, Spanje, Noord en Zuid Afrika.  Antoinette van Hoytema schilderde, aquarelleerde, tekende en lithografeerde in naturalistische trant landschappen, stadsgezichten, portretten en stillevens.

Lid van "De onafhankelijken" te Amsterdam, van de Federatie v. B.B.K. en de Schilderessenvereniging "O.D.I.S.". Werken in bezit van Museum Boymans Van Beuningen te Rotterdam, Gemeentemuseum en Gemeentearchief te Den Haag, Museum Kröller-Müller Otterlo.

Antoinette van Hoytema (1875-1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (175)

3032 verkochte items
Alle items van deze verkoper (247)
63 cm
52 cm
55 cm
45 cm
Starttijd:01-07-2022 om 14:21
Eindtijd:04-07-2022 om 19:24
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa