Anton Heyboer - Abstracte Compositie mooi ingelijst - Verkocht

Anton Heyboer - Abstracte Compositie mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Anton Heyboer - Abstracte Compositie mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Anton Heyboer - Abstracte Compositie mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Anton Heyboer - Abstracte Compositie mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen64.5 x 73.5 cm (h x b)
Incl. lijst82 x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer (1924-2005) - Abstracte CompositieOlieverf op papier - Handgesigneerd

Groot werk ingelijst in zwarte lijst

Afmeting lijst: 82 x 91.5 cm
Binnen passepartout: 64.5 x 73.5 cm

Na de Tweede Wereldoorlog vestigde hij zich te Borger en hield in 1946 in Drouwen zijn eerste tentoonstelling. In datzelfde jaar vertrok hij naar Haarlem en leerde zijn toekomstige vrouw, Elsa (Puk) Wijnands, kennen. Na een tocht van enkele maanden met Jan Kagie in 1948 door Zuid-Frankrijk keerde hij terug naar Haarlem en huwde Elsa Wijnands, met wie hij twee jaar later een zoon zou krijgen[1] maar die al in 1953 besloot van hem te scheiden. In 1951 werd Heyboer enige tijd ten gevolge van het oorlogstrauma opgenomen in het psychiatrisch ziekenhuis Santpoort te Bloemendaal. In september 1956 trouwde Heyboer met Erna Kramer, met wie hij zeven jaar zou samenblijven en één dochter kreeg. In 1961 vestigde hij zich in een boerderij in Den Ilp. Hij leefde daar aanvankelijk samen met drie, later met vijf vrouwen. Heyboer tekende, schilderde en etste. Zijn vrouwen zorgden voor de verkoop.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oisterwijk, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

ObjectlocatieOisterwijk,  Nederland
Starttijd31-1-2022 om 11:04
Eindtijd8-2-2022 om 21:54
Biedingen (8)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken