Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm - Verkocht

Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!
Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
Lijst101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst werk uit ca. 1985 van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005).
    -Gesigneerd middenonder.
    -Afmetingen: Lijst, 101 x 71 cm. Blad, 79 x 54 cm. Beeld, 69 x 49 cm.
    -Herkomst: Uit een nalatenschap. Het werk is destijds verkregen via de kunstenaar.
    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes en de glasplaat heeft een paar lichte krasjes.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Anton Heyboer (Sabang (voormalige Nederlands Indië), 9 februari 1924 – Den Ilp (Noord-Holland), 9 april 2005) was een Nederlands kunstschilder en etser.
    Anton Heyboer (1924-2005) werd geboren te Sabang, op het Indonesische eiland Pulau Weh. Vijf maanden na zijn geboorte verhuisde het gezin naar Haarlem. Later naar Delft, Voorburg, Curaçao, New York, en weer terug naar Haarlem.
    Hij woonde met vier vrouwen in een commune te Den Ilp (Landsmeer).
    Het werk van Anton Heyboer is onverbrekelijk verbonden met zijn manier van leven. Hij paste de inzichten van zijn kunstenaarschap toe op zijn leven, en andersom bracht hij zijn leven in beeld in zijn werk.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes en de glasplaat heeft een paar lichte krasjes.
    Kan zo aan de muur.

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (58)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2915 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
71 cm
101 cm
49 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 368,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 00:00
Eindtijd:22-08-2022 om 19:15
Biedingen (34)
Alexdirk
22 aug. / 11:25
€ 320
dinky2115
21 aug. / 22:49
€ 300
JanBaflo
21 aug. / 22:49
€ 290
dinky2115
19 aug. / 23:44
€ 270
Alexdirk
19 aug. / 23:43
€ 250
dinky2115
19 aug. / 23:43
€ 240
Alexdirk
19 aug. / 18:30
€ 220
jkuurstra
19 aug. / 18:30
€ 200
jkuurstra
19 aug. / 18:09
€ 185
Alexdirk
19 aug. / 18:09
€ 175
jkuurstra
19 aug. / 18:09
€ 171
Alexdirk
19 aug. / 13:35
€ 161
DiancaP
19 aug. / 13:34
€ 151
Alexdirk
19 aug. / 13:34
€ 151
DiancaP
17 aug. / 11:13
€ 141
waarden
14 aug. / 16:22
€ 131
Vruc
14 aug. / 16:12
€ 121
GJHvH
14 aug. / 14:38
€ 111
laminedediamant
14 aug. / 14:38
€ 106
GJHvH
09 aug. / 14:45
€ 96
abdelkarim1361
09 aug. / 00:43
€ 86
GJHvH
08 aug. / 15:31
€ 76
Vruc
08 aug. / 15:31
€ 70
GJHvH
08 aug. / 12:20
€ 60
Christiaan56
08 aug. / 12:20
€ 50
Christiaan56
08 aug. / 12:20
€ 41
GJHvH
08 aug. / 12:20
€ 36
Christiaan56
08 aug. / 12:19
€ 31
GJHvH
08 aug. / 12:19
€ 26
GJHvH
08 aug. / 12:18
€ 20
Christiaan56
08 aug. / 12:18
€ 15
GJHvH
08 aug. / 06:55
€ 10
Wout1000
08 aug. / 06:55
€ 5
Wout1000
08 aug. / 00:15
€ 1