Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm.

Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm. kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm. kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm. kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm. kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm. kopen? Bied vanaf 275!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cancan Danseres  in Krijt van Anton Heyboer (1924 - 2015) uit de jaren 90. De Cancan Danseres op Hahnemühle papier meet 40 x 31 cm. Tekst: "Wat zouden zorgen eigenlijk zijn, toch eens an een vriendin vragen, Zou misschien een man zorgen zijn, nou dan krijg ik gemoor (niet goed te lezen) " Wordt aangetekend verstuurd.
Binnen Nederland € 9,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Huidig bod € 275
Volgend minimum bod: € 295
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd13-4-2024 om 21:09
Eindtijd27-4-2024 om 10:52
adutchhouse
gisteren / 10:27
€ 275