Anton Heyboer - danseres - Verkocht

Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 200!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekPenseel (Inkt)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1992 met oostindische inkt en getekend met wasco op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 54 cm x 39,5 cm .
Voorstelling : Danseres .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (61)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
82 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
39.5 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2022 om 20:59
Eindtijd:22-09-2022 om 19:27
Dennis013
22 sep. / 13:06
€ 200