Anton Heyboer - geen titel - Verkocht

Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
346 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 105 cm (h x b)
Lijst117 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
fraaie zeer grote aquarel van Heyboer
handgesigneerd
werk is gemaakt op hahnemuhle papier
dit werk koste in de betere tijden van heyboer 2450 gulden .dit staat achter op het werk met potlood duidelijk geschreven.
de lijst is zeer fraai

het werk verdiend afgehaald te worden
alles is te verzenden echter gezien de grote hiervan en de kwetsbaarheid niet aan te raden
verzenden met ups altijd aangetekend .
verzenden gebeurt op risico koper dit geld tevens voor glasbreuk tijdens verzending.

in overleg [kosten ] kan dit werk bezorgt worden in nederland/belgie

nvt

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
346 verkochte items
107 cm
117 cm
105 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 21:15
Eindtijd:06-03-2020 om 19:27
jhoekste
06 mrt. / 19:17
€ 150