Anton Heyboer - geen titel - Verkocht

Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 179!
Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 179!Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 179!Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 179!Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 179!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 99 cm (h x b)
Lijst83 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot fraai abstract werk van heyboer.
Gemaakt op geschept molenpapier in oostindische inkt en acryl.
Mooii fraai ingelijst,ophangklaar,kan zo aan de muur.
uiteraard handgesigneerd door anton heyboer
Gezien de grote en kwetsbaarheid is het mogelijk dit item op te sturen.
Afhalen kan in Eindhoven .
Bezorging is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30/km

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (66)

Geplaatst door  lowracer
FA. (20)

Lid sinds 2019
392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
113 cm
83 cm
99 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 205,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-12-2022 om 12:36
Eindtijd:02-01-2023 om 08:14
johan1382
01 jan. / 21:41
€ 179