Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 99 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83 x 113 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 28-3-2023 om 11:32 |
Eindtijd | 2-4-2023 om 19:20 |