Fraai originele kleurrijke tekening van Anton Heyboer uit de jaren 80. Afkomstig uit Heyboer galerie. Nog nooit ingelijst geweest. Uiteraard handgesigneerd door Heyboer. Het werk is gemaakt met pastel krijt op hahnemule papier. Het werk kan worden afgehaald of worden verzonden. Verzending is gratis.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boornbergum, Nederland
Tot 2 kg.
Gratis verzending
Naar België
Gratis verzending
Gratis verzending
Europese Unie
Gratis verzending
Wereldwijd
€ 24,00