Anton Heyboer - Geen titel

Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraai originele kleurrijke tekening van Anton Heyboer uit de jaren 80.
Afkomstig uit Heyboer galerie.
Nog nooit ingelijst geweest.
Uiteraard handgesigneerd door Heyboer.
Het werk is gemaakt met pastel krijt op hahnemule papier.
Het werk kan worden afgehaald of worden verzonden.
Verzending is gratis.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boornbergum, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd € 24,00