Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 - Verkocht

Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!

Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!Anton Heyboer - gemende techniek, gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 129!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1984
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vele werken van zijn hand zijn aangekocht door internationaal bekende musea in Europa en Amerika, zoals Museum of Modern Art (MoMA) in New York, het Haags Gemeentemuseum, het Amsterdams Stedelijk Museum, Museum van Bommel en van Dam, SFMoMA in San Francisco, The New Orleans Museum of Art, Museum of Fine Arts in Boston, British Museum en Tate Gallery in Londen, Haifa Museum of Art in Israel, MuHKA in Antwerpen, Ohara Museum of Art in Japan, en vele andere musea in binnen en buitenland.

  Anton Heyboer is een van de beste naoorlogse kunstenaars van Nederland, maar zijn werk is betaalbaar gebleven. Hij wilde dat zijn kunst voor iedereen bereikbaar was.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 100,00

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  JBK
525 verkochte items
Alle items (29)
52 cm
62 cm
50 cm
60 cm