Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43337 verkochte items
Alle items van deze verkoper (621)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 72 cm (h x b)
Lijst83 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bezorging: Indien de items worden bezorgd per koerier na aankoop, wordt ieder deel van het drie-luik als een apart item verwerkt en ingepakt en als zodoende berekend in de bezorgkosten. In het bij 'Verzending' benoemd bezorgtarief kunnen in totaal vijf items worden bezorgd. Dit item telt dan als drie.

Het papier (dik geschept papier, lompenpapier?) heeft wat vlekken en lichte vouwen

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-04-2020 om 15:47
Eindtijd:09-05-2020 om 19:02
Biedingen (17)
Aapeloekie
05 mei / 23:03
€ 110
Trabant
05 mei / 23:03
€ 102
Trabant
05 mei / 23:03
€ 100
Aapeloekie
05 mei / 23:03
€ 90
Trabant
28 apr. / 19:18
€ 80
nelleke1958
28 apr. / 19:18
€ 70
Trabant
28 apr. / 19:18
€ 60
nelleke1958
28 apr. / 19:18
€ 50
Trabant
28 apr. / 19:18
€ 45
nelleke1958
28 apr. / 19:18
€ 40
Trabant
28 apr. / 19:18
€ 35
nelleke1958
28 apr. / 19:18
€ 30
Trabant
28 apr. / 19:18
€ 25
Ernst
28 apr. / 19:18
€ 20
Trabant
28 apr. / 19:07
€ 15
234POL
28 apr. / 19:07
€ 10
Trabant
28 apr. / 18:45
€ 1