Museale ets gedrukt vanaf zinken plaat (stuk dakgoot?) "IJmuiden" uit1954 van Anton Heyboer. Deze ets staat in de catalogus van het Stedelijk Museum van 1967 op pagina 24. Formaat afbeelding is 19,9 x 22,5 cm. De catalogus krijgt u er bij. Lijst met lichte gebruikssporen 39 x 51 cm.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 35,00
Extra