Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs

Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 109 cm (h x b)
Lijst80 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot ingelijst werk van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005).
    -Gemengde techniek van pastelkrijt en acrylverf.
    -Gesigneerd middenonder.
    -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 80 x 114 cm. Beeld, 79 x 109 cm.
    -Herkomst: Uit een nalatenschap. Het werk is destijds verkregen via de kunstenaar.
    -Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Anton Heyboer (Sabang (voormalige Nederlands Indië), 9 februari 1924 – Den Ilp (Noord-Holland), 9 april 2005) was een Nederlands kunstschilder en etser.
    Anton Heyboer (1924-2005) werd geboren te Sabang, op het Indonesische eiland Pulau Weh. Vijf maanden na zijn geboorte verhuisde het gezin naar Haarlem. Later naar Delft, Voorburg, Curaçao, New York, en weer terug naar Haarlem.
    Hij woonde met vier vrouwen in een commune te Den Ilp (Landsmeer).
    Het werk van Anton Heyboer is onverbrekelijk verbonden met zijn manier van leven. Hij paste de inzichten van zijn kunstenaarschap toe op zijn leven, en andersom bracht hij zijn leven in beeld in zijn werk.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
114 cm
80 cm
109 cm
79 cm
Sluit over 5d 15u 5m 33s
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:08-08-2022 om 15:21
Eindtijd:17-08-2022 om 20:33