Anton Heyboer - Kip - Krijttekening - 1995 - 32 x 23 cm - ingelijst
Omschrijving
Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1995
Techniek
Pastel/Krijt
Drager
Papier
Stijl
Modern
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
28 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst
32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Kip met inkt en klei op geschept papier uit 1995 van Anton Heyboer. Formaat 32 x 23 cm. Het werk is in een eenvoudige lijst gezet met wat lichte gebruikssporen. Wordt aangetekend verzonden.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 12,25
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00
Extra