Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst

Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Techniek Ets
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Uniek werk
Iconische Kleurenets  (Eerste Staat)  met als titel " La Mère de Dieu" van Anton Heyboer uit 1985. Het werk is in een houten gouden lijstje (55 x 53 cm) gezet. Wordt aangetekend verzonden.
Binnen Nederland € 9,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (80)

Geplaatst door  Smoke
203 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
53 cm
55 cm
26 cm
28 cm