Anton Heyboer - onbekend

Anton Heyboer - onbekend kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Johan0712

Lid sinds 2020
6 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
Lijst51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Johan0712

Lid sinds 2020
6 verkochte items
71 cm
51 cm
42 cm
32 cm
Starttijd:18-07-2020 om 21:00
Eindtijd:25-07-2020 om 22:16
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie