Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst - Verkocht

Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 69.5 cm (h x b)
Lijst55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst werk uit ca. 1985 van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005).
    -Gemengde techniek van pastelkrijt en acrylverf.
    -Gesigneerd middenonder.
    -Afmetingen: Lijst, 55 x 75 cm. Beeld, 48 x 68,5 cm.
    -Herkomst: Uit een nalatenschap. Het werk is destijds verkregen via de kunstenaar.
    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Anton Heyboer (Sabang (voormalige Nederlands Indië), 9 februari 1924 – Den Ilp (Noord-Holland), 9 april 2005) was een Nederlands kunstschilder en etser.
    Anton Heyboer (1924-2005) werd geboren te Sabang, op het Indonesische eiland Pulau Weh. Vijf maanden na zijn geboorte verhuisde het gezin naar Haarlem. Later naar Delft, Voorburg, Curaçao, New York, en weer terug naar Haarlem.
    Hij woonde met vier vrouwen in een commune te Den Ilp (Landsmeer).
    Het werk van Anton Heyboer is onverbrekelijk verbonden met zijn manier van leven. Hij paste de inzichten van zijn kunstenaarschap toe op zijn leven, en andersom bracht hij zijn leven in beeld in zijn werk.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
75 cm
55 cm
69.5 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-09-2022 om 12:11
Eindtijd:23-09-2022 om 20:04
Biedingen (7)
Pieter10
23 sep. / 13:07
€ 225
noortje3
23 sep. / 13:07
€ 205
noortje3
23 sep. / 13:07
€ 185
Pieter10
23 sep. / 13:07
€ 175
noortje3
23 sep. / 13:07
€ 155
Pieter10
23 sep. / 13:07
€ 145
noortje3
22 sep. / 16:25
€ 135