Anton Martineau - Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. - Verkocht

Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!
Tekening / Aquarel

Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!Anton Martineau (1926 - 2017). Gouache. Zittend Naakt. kopen? Bied vanaf 110!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Vroeger werk van deze Nederlandse beeldend kunstenaar.

Figuratief expressionisme.

Afmeting met lijst en passe-partout achter glas: 51 cm bij 41 cm.

Gesigneerd midden onder.

Prima conditie.

Afhalen of aangetekende, verzekerde verzending.