Anton Martineau - Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren - Verkocht

Anton Martineau - Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren kopen? Bied vanaf 60!
Tekening / Aquarel

Anton Martineau - Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren kopen? Bied vanaf 60!Anton Martineau - Anton Martineau: Aquarel en Krijt, Fantasiefiguren kopen? Bied vanaf 60!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Titel: Fantasiefiguren
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen blad: 56 cm x 75,5 cm
Gesigneerd: Nee, niet gesigneerd ('signed all over')
Materiaal: Krijt en Aquarel op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQSCH

Binnen Nederland € 11,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 29,50