Anton Martineau - Anton Martineau - Pijproker, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Anton Martineau - Pijproker, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 165!
Tekening / Aquarel

Anton Martineau - Pijproker, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 165!Anton Martineau - Pijproker, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 165!Anton Martineau - Pijproker, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 165!Anton Martineau - Pijproker, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 165!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Karakteristiek werk van Anton Martineau.  Gemengde techniek op papier, met potlood gesigneerd rechtsonder.  In strakke witte lijst, achter glas en smetteloos passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 87cm x 71cm (incl. lijst), 64cm x 49cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen in de regio Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.