Anton Martineau - Anton Martineau - Verkocht

Anton Martineau kopen? Bied vanaf 850!

Anton Martineau kopen? Bied vanaf 850!Anton Martineau kopen? Bied vanaf 850!Anton Martineau kopen? Bied vanaf 850!Anton Martineau kopen? Bied vanaf 850!Anton Martineau kopen? Bied vanaf 850!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Schilderij

Nature Morte = Stilleven - olieverf op doek - gesigneerd

Anton Martineau 1926

Titel : Stilleven met bloemen
Olieverf op doek
Afmeting 120 cm x 100 cm
Rechts onder en Verso Gesigneerd

Kunstwerk kan worden afgeleverd ( tegen kostprijs) of opgehaald worden.