Anton Martineau - Carboneros (Groot) - Verkocht

Anton Martineau - Carboneros (Groot) kopen? Bied vanaf 245!

Anton Martineau - Carboneros (Groot) kopen? Bied vanaf 245!Anton Martineau - Carboneros (Groot) kopen? Bied vanaf 245!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi grootwerk van Martineau op papier.
Binnen Nederland € 11,00