Anton Martineau - gouache op papier - Hommage de Velazquez - Verkocht

Anton Martineau - gouache op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Anton Martineau - gouache op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 150!Anton Martineau - gouache op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 150!Anton Martineau - gouache op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 150!Anton Martineau - gouache op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Anton Martineau
Hommage de Velazquez
Gouache op papierAfmeting 50x40 cmGesigneerd rechts onder met annotatie :   Ontliep  Goya  en deed het licht uit.
Ingelijst in zwarte omlijsitng

Binnen Nederland € 11,50