Anton Martineau - het beest - Verkocht

Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 1!

Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een zeer mooie en grote gouache van deze kunstenaar.

In dit werk van Anton Martineau schuilen ‘verhalende’ elementen, de liefde, erotiek en angst!

Met een dubbele passepartout en een baroklijst, zal dit werk compleet zijn!
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,25
Naar Duitsland € 22,25