Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) - Verkocht

Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!
Tekening / Aquarel

Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 58 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Tekening van Anton Martineau met de titel: 'Maak mijn nacht rood'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een nieuwe luxe zilverkleurige lijst.  Het geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Anton Martineau
Techniek:  Tekening
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 32 x 48 cm
Afmeting met lijst (HxB): 58 x 68 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw
Het werk is in zeer goede staat en is voorzien van een nieuwe lijst.