Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel - Verkocht

Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel kopen? Bied vanaf 35!Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel kopen? Bied vanaf 35!Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel kopen? Bied vanaf 35!Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel kopen? Bied vanaf 35!Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel kopen? Bied vanaf 35!Antoon de Clerck - Zittend figuur + Stoel kopen? Bied vanaf 35!
  • Antoon de Clerck (1923-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL!
Set van 2 gesigneerde zeefdrukken!
  • Genummerd, gesigneerd en voorzien van droogstempel
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.
  • Nummering wijkt af van de foto!

Antoon de Clerck (1923-2001)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  deKunstZolder
1496 verkochte items
21 cm
28.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd4-10-2020 om 22:38
Eindtijd8-10-2020 om 22:48
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken