Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd - Verkocht

Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!

Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!Antoon Kruysen - olie op doek - boerenhoeve 1955, gesigneerd kopen? Bied vanaf 195!
  • Antoon Kruysen (1898-1977)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1955
Stijl Klassiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst 77 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Antoon Kruysen wordt in 1898 in Boxtel geboren als oudste kind van de schilder Jan Kruysen en Barbara van Dijk. De jonge Antoon is een geboren schilderstalent en krijgt de eerste lessen van zijn vader. Op zijn twaalfde heeft hij al zijn eerste expositie. Formeel geschoold wordt hij aan de academie voor de Beeldende Kunsten in Rotterdam met een vervolgopleiding in Geneve. Daar maakt hij ook naam via de 'Grand Salon d'Art' in 1922. Daarna volgen al snel successen in Parijs (meermalen), Dreux, Wassenaar, Reims, Oslo en Chartres, de stad waar hij later zou gaan wonen. In 1920 trouwde Antoon Kruysen in Rotterdam met Willy van Berkel. Het paar trekt al snel naar Frankrijk, waar Antoon dan al grote bekendheid geniet. In 1933 strandt hun huwelijk na het overlijden van hun eerste kind, Pimy. Willy vertrekt naar Nederland, met medeneming van hun tweede kind, Bernard. Snel daarna, in 1934, leerde hij in Frankrijk Lucienne (Louck) Donn� kennen, met wie hij al in 1935 trouwde. In 1936 trekt het echtpaar Kruysen naar Nederland terug vanwege de oorlogsdreiging in Frankrijk. Ze wonen op allerlei plaatsen in Nederland, waaronder Oirschot. Vanaf 1947 woont het echtpaar weer in Frankrijk eerst in Villemeux, daarna in Charpont en vanaf 1955 tot de dood van Antoon op 4 april 1977 in Chartres, waar hij meermalen exposeert en grote erkenning geniet.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 100,00

Antoon Kruysen (1898-1977)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JBK
525 verkochte items
Alle items (29)
67 cm
77 cm
54 cm
65 cm