Arie van Mever - Portret van een dame - olieverf 1951 - 20334 - Verkocht

Arie van Mever - Portret van een dame - olieverf 1951 - 20334 kopen? Bied vanaf 75!

  • Arie van Mever (1899-1978)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1951
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi olieverf op doek van Arie van Mever. Adriaan Pieter (Arie) van Mever (Zaandam 27 januari 1899 – Heiloo 25 april 1978) was beeldend kunstenaar, kunstschilder, aquarellist, tekenaar, graficus en concertzanger. Arie van Mever ontving zijn opleiding aan de Rijksacademie voor beeldende kunsten in Amsterdam van 1923 tot 1929.

Wordt verzekerd verzonden. Ophalen in de galerie in Zaandam kan ook. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden.
Enkele beschadiging aan de verf
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

ObjectlocatieZaandam,  Nederland
Starttijd26-7-2021 om 20:09
Eindtijd8-8-2021 om 20:14
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken