5. Arie van Mever

Arie van Mever (1899-1978)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Adriaan Pieter VAN MEVER (1899-1978)Zie verder de website van het RKD.

Arie van Mever - Portret van een dame - olieverf 1951 - 20334 kopen? Bied vanaf 75!

Arie van Mever - Portret van een dame - olieverf 1951 - 20334

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 20:14

Jaartal1951
Afmetingen73 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst