Ariën Winkel-Gemengde techniek- Pianist - Verkocht

Ariën Winkel-Gemengde techniek- Pianist kopen? Bied vanaf 50!
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Gemengde techniek van Ariën Winkel op creme kleurig papier
Handgesigneerd
Formaat 50  x 70 cm

conditie: in goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt  10 euro, andere EU landen 17,50 euro .

Indien U meer kavels van dezelfde aanbieder wint dan betaalt U maar 1 keer verzendkosten

Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

Arien Winkel (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:27-12-2015 om 16:36
Eindtijd:03-01-2016 om 16:36
nfb
01 jan. / 17:17
€ 50