Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8 |
Arjenne Fakkel (Leiden 1969) studeerde in 1994 af aan de KABK in Den Haag
In deze, met de hand afgdrukte houtsnede, geeft Fakkel een gedekte tafel in een huiskamer weer. Hiervoor gebruikt zij herkenbare simpele beelden die een grote helderheid vertonen. Volle kleurvlakken en lijnen; simpel, suggestief en humorvol. De lijn wordt alleen daar ingezet waar zij de expressie versterkt. De overige vormen zijn opgebouwd uit kleurvlakken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soest, Nederland |
Starttijd | 16-5-2021 om 15:26 |
Eindtijd | 29-5-2021 om 10:00 |
Objectlocatie | Soest, Nederland |