5. Arjenne Fakkel

Arjenne Fakkel (1969)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Arjenne FAKKEL

Graficus, illustrator.

Geboren te Leiden in 1969.

Opleiding:

Arjanne Fakkel volgde een opleiding grafiek en illustratie aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag.

Ze woont en werkt in Leiden.

Arjenne Fakkel maakt simpele afbeeldingen in vrolijke kleurtonen. Door minimale lijnen te gebruiken krijgen haar beelden helderheid. Vaak gebruikt ze slechts enkele, lichte kleuren. De minimale lijn en Fakkels kleurgebruik resulteren in een humorvolle werking, die tegelijkertijd echter ook een kritische blik kan geven op de samenleving, op situaties waarin de mens zich soms bevindt. De boodschap ligt er niet dik bovenop, waardoor de kijker aan het denken wordt gezet.

Exposities en prijzen:

Het werk van Arjenne Fakkel is sinds haar afstuderen tentoongesteld in meerdere Nederlandse galerieën en kunstbeurzen.

Door: Arthur Brouwers

Arjenne Fakkel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!

Arjenne Fakkel - Zonder titel

Geplaatst doorStudioOSM

Eindtijd29-05-2021 om 10:00

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst