Arno Arts - Untitled - Verkocht

Arno Arts - Untitled kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Arno Arts - Untitled kopen? Bied vanaf 65!Arno Arts - Untitled kopen? Bied vanaf 65!Arno Arts - Untitled kopen? Bied vanaf 65!Arno Arts - Untitled kopen? Bied vanaf 65!
  • Arno Arts (1947-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 stuks
Fris werk van Arno Arts in kleine oplage. Slechts 50 stuks. Dit is oplage 17/50. Werk is in mint condition . Het werk dateert uit 1987
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rheden, Nederland

Arno Arts (1947-2018)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstliefhebbe
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
42 cm
52 cm
29 cm
38 cm

ObjectlocatieRheden,  Nederland
Starttijd24-2-2024 om 11:26
Eindtijd2-3-2024 om 21:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken