| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd: Arty Grimm
Titel: Winter
Jaar: 1988
Oplage: 27/50
Techniek: zeefdruk
Ingelijst met passe-partout achter glas in aluminium lijst
Afmetingen:
66,5 x 85,5 cm (lijst)
49 x 69 cm (zeefdruk)
Het geheel is in uitstekende staat.
Ophalen of verzenden
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland |
| Garantie | |