Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/10 |
Grote zeefdruk van Arty Grimm. Nummer: 8/10. Jaar: 1984. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H100 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H74x b54,5 cm. Op dik papier. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Links en rechtsboven zit een kleine vouw in het witte gedeelte van het blad. Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.
Verzenden/ophalen:
De verzendkosten zijn wat hoger, omdat het werk in een grote koker of plat moet worden verzonden i.v.m. de dikte van het papier.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Links en rechtsboven zit een kleine vouw in het witte gedeelte van het blad. Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter