Arty Grimm - Zeefdruk: abstract - Verkocht

Arty Grimm - Zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 59!
Arty Grimm - Zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 59!Arty Grimm - Zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 59!Arty Grimm - Zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 59!
  • Arty Grimm (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/10

Grote zeefdruk van Arty Grimm. Nummer: 8/10. Jaar: 1984.  Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H100 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H74x b54,5 cm. Op dik papier. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat. Links en rechtsboven zit een kleine vouw in het witte gedeelte van het blad. Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.

Verzenden/ophalen:

De verzendkosten zijn wat hoger, omdat het werk in een grote koker of plat moet worden verzonden i.v.m. de dikte van het papier.

Links en rechtsboven zit een kleine vouw in het witte gedeelte van het blad. Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout.

Arty Grimm (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:07-06-2018 om 13:37
Eindtijd:18-06-2018 om 21:16
Berg1041
18 jun. / 20:54
€ 59