Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd!

Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd! kopen? Bied vanaf 100!
Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd! kopen? Bied vanaf 100!Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd! kopen? Bied vanaf 100!Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd! kopen? Bied vanaf 100!Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd! kopen? Bied vanaf 100!
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ik verkoop een mooie poster van de Galerie Storme, Lille France.
Het is een poster origineel handgetekend in stift door Bengt Lindstrom.
De poster dateert uit begin jaren 1990.

Afmetingen papier 65x45cm.
Afbeelding 40 x 29,5cm

De poster in zeer goede staat.

Zie mijn andere zaken op Kunstveiling.

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  MikeArtKunst
FA. (2)

9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
45 cm
65 cm
Starttijd:23-09-2022 om 11:22
Eindtijd:02-10-2022 om 20:56
Openingsbod € 100
ObjectlocatieGENT,  België