Bengt Lindstrom - La Grande Fête

Bengt Lindstrom - La Grande Fête kopen? Bied vanaf 340!
Bengt Lindstrom - La Grande Fête kopen? Bied vanaf 340!Bengt Lindstrom - La Grande Fête kopen? Bied vanaf 340!Bengt Lindstrom - La Grande Fête kopen? Bied vanaf 340!Bengt Lindstrom - La Grande Fête kopen? Bied vanaf 340!
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
Lijst69 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Zeer mooi werk uit 1975 van Bengt Lindstrom, één van de CoBrA grondleggers.
Het werk is in perfecte staat, hand gesigneerd en genummerd doort de kunstenaarin potlood.
Oplage: 180/250
Professioneel "zwevend" ingekaderd met museumglas ter waarde van €260.
Liefst ophalen (omgeving Brussel), levering kan na overleg.

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Art2piet

Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
89 cm
69 cm
75 cm
54 cm
Starttijd:15-01-2023 om 16:31
Eindtijd:29-01-2023 om 20:07
Openingsbod € 340
ObjectlocatieLot,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie