18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder werkje van bos wilde bloemen.
Werk is niet ingelijst.
Eigenschap en afmeting:
- Kunstenaar: Bernadette Vos
- Herkomst: België
- Datering: 20e eeuw
- Techniek: Lithografie
- Afmeting: 34 cm x 24,5 cm
- Signatuur: Ja
- Conditie: Uitstekend
Item wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.
SKU:S101
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogeveen, Nederland |
Objectlocatie | Hoogeveen, Nederland |
Starttijd | 26-10-2017 om 19:15 |
Eindtijd | 9-11-2017 om 19:15 |