Bernard Charoy - La robe rouge - Verkocht

Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!Bernard Charoy - La robe rouge kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Bernard Charoy (1931)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXXVI/L
Conditie: uitstekend.
Editie: XXXVI/L.  Nummer op de foto kan afwijken.
Papiersoort: Papier.
Afmeting: afbeelding: 55 x 47 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk tot 4 lithografieën.

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2021 om 20:48
Eindtijd:19-01-2021 om 19:15
BarbaraAmsterdam
19 jan. / 11:16
€ 25