Bernard Charoy - Litho, Brunette - Verkocht

Bernard Charoy - Litho, Brunette kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Bernard Charoy - Litho, Brunette kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Litho, Brunette kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Litho, Brunette kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Litho, Brunette kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Litho, Brunette kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Litho, Brunette kopen? Bied vanaf 30!
  • Bernard Charoy (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageII/L

Conditie: uitstekend.
Editie: II/L
Op Arches geschept papier
Afmeting: H. 76 x B. 56 cm.
Charoy wordt beschouwd als de schilder van vrouwen, zijn onderwerpen zijn voornamelijk vrouwelijke portretten met grote stilistische precisie en romantische stijl.
Bernard Charoy is beroemd om zijn portretten van vrouwen. Het delicate betoverende sentiment komt ook naar voren in zijn poëtische landschapswerk. Charoy begon in 1955 te werken in de Montmartre Studio, waar hij schilderkunst en lithografie studeerde van de plaatselijke kunstenaars, schilders en ontwerpers. In de jaren zestig had Charoy zendingen aangenomen van nieuws- en tijdschriftbureaus om aantrekkelijke kunstwerken te maken, vooral voor de persmedia . Sinds de jaren zeventig wordt het werk van Charoy over de hele wereld tentoongesteld, waaronder de Verenigde Staten, Duitsland, Japan, Taiwan, Singapore, Frankrijk en België.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00

Bernard Charoy (1931)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
56 cm
76 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd5-12-2023 om 0:06
Eindtijd14-12-2023 om 22:26
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken