Kleurlithografie op papier/Lithographie coloré sur papier.
Gesigneerd met potlood/Signé avec crayon.
E.A. Ex.nr. 13/15
Proper blad/Feuille propre.
Blad/Feuille: 49 X 60 cm
Kader/Cadre: 74 x 89
Meegeleverd Boekje over de kunstenaar .
Reflecties op de foto's door het glas/Réflections sur les photos à cause du vitre.
Geen verzending te groot Ophalen in Zoersel , Antwerpen , Tongeren of Omgeving Goes in Nederland
Goed
Originele litho genummerd en gesigneerd in goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoersel, België