Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd

Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!
Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!
  • Bernard Heesen (1958)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal1992
TechniekGlas
Afmetingen20 x 21 x 21.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUNIEK WERK
Bernard Heesen - Uniek glazen object in brede pot/vaas vorm uit 1992

UNIEK WERK - geen oplage !!

Mooi glazen object in een brede vaasvorm,
organisch gevormd
in fraaie paars en roze tinten

Op de onderkant d.m.v. gravure
handgesigneerd (Bernard Heesen)
en gedateerd (''Oude Horn ´92) .
zie svp foto

Herkomst: Royal FloraHolland

Maat : 20 x 21 x 21.5 cm (h x b x d)

Werk is in zeer goede staat
zie svp foto`s

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 44,00

Bernard Heesen (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
21
20
21.5
Starttijd21-1-2024 om 11:52
Eindtijd4-2-2024 om 22:37
Openingsbod € 230
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland