Bert Boogaard - Longines, litho

Bert Boogaard - Longines, litho kopen? Bied vanaf 75!
Bert Boogaard - Longines, litho kopen? Bied vanaf 75!Bert Boogaard - Longines, litho kopen? Bied vanaf 75!Bert Boogaard - Longines, litho kopen? Bied vanaf 75!Bert Boogaard - Longines, litho kopen? Bied vanaf 75!
  • Bert Boogaard (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de ZERO, Op-Art & Minimalisme Special special.
Zeer mooi werk van Bert Boogaard.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’87) en getiteld, een Printer’s Proof exemplaar.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 77cm x 57cm (blad), 60cm x 51cm (beeld)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Bert Boogaard (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
3577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (258)
77 cm
57 cm
Openingsbod € 75
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd21-2-2024 om 15:16
Eindtijd4-3-2024 om 19:18