Bettina Lopetro - ingelijste zeefdruk: Birds - 1993 - Verkocht

Bettina Lopetro - ingelijste zeefdruk: Birds - 1993 kopen? Bied vanaf 55!
Bettina Lopetro - ingelijste zeefdruk: Birds - 1993 kopen? Bied vanaf 55!Bettina Lopetro - ingelijste zeefdruk: Birds - 1993 kopen? Bied vanaf 55!Bettina Lopetro - ingelijste zeefdruk: Birds - 1993 kopen? Bied vanaf 55!Bettina Lopetro - ingelijste zeefdruk: Birds - 1993 kopen? Bied vanaf 55!Bettina Lopetro - ingelijste zeefdruk: Birds - 1993 kopen? Bied vanaf 55!
  • Bettina Lopetro (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 69 cm (h x b)
Lijst103 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/35

Grote ingelijste zeefdruk van Betinna Lopetro.  De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares.

Verzendmogelijkheden:

Het werk kan ook worden bezorgd met een koerier. I.v.m. het gewicht is verzenden met Postnl niet aan te raden. De kosten voor Nederland bedragen: 47,50. De kosten voor Vlaanderen zijn : 87,50.

Het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, is, bij directe betaling na de aankoop, zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

Bettina Lopetro (1965)

NederlandsNederlandsEngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
73 cm
103 cm
69 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:28-03-2019 om 09:59
Eindtijd:08-05-2019 om 09:43
Maison_d_art
08 mei / 08:23
€ 55